Obchodno-technický zástupca (plat 2000,- EUR)

Miesto práce
Bratislavský kraj
Trnavský kraj
Košický kraj

Ponúkaný plat (brutto)
2000,- EUR

Termín nástupu
dohodou

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pozícia, kde je o zábavu postarané:-), vyžaduje sa chuť pracovať a cit pre obchodné príležitosti. Odmenou je spokojný zákazník a spravodlivé finančné ohodnotenie. Prioritou je dlhodobá spolupráca, kde vybudované vzťahy prinášajú dlhodobý efekt.
Keďže predaju a servisu manipulačnej techniky sa venujeme už 20 rokov,
nebudete zaťažovaný nezmyselným reportingom a administratívou, ale ušetrenú energiu využijete na kontinuálne vzdelávanie a odborný rast.
Náplň práce:
- zastupovanie spoločnosti pri jednaní so zákazníkom
- technické poradenstvo pri výbere správneho produktu
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov a vyhľadávanie nových

- stabilná a silná spoločnosť ktorá si váži svojich zamestnancov
- auto a telefón aj pre súkromné používanie
- zahraničné školenia

Spoločnosť zaoberajúca sa predajom, servisom a prenájmom manipulačnej techniky. Spoločnosť s významným postavením na trhu manipulačnej techniky v rámci SR.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe
2

- ochota učiť sa nové veci
- lojalita
- samostatnosť

Iné neuvedené oblasti

Informácie o výberovom konaní
Kontaktovaní budú iba vybraní uchádzači.

Adresa spoločnostiBETA - CARS, s. r. o.