Pátrame po čističovi - čističke! (2 ks)

    Bayhill, s. r. o. - IČO: 50307215
  • Pracovná pozícia:
    Dentálna hygienička
    Suché Miesto 52/A, 900 25 Chorvátsky Grob, Bratislavský kraj, Bratislava
    Bratislavský kraj, Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    18. marca 2017

Miesto práce
Suché Miesto 52/A, 900 25 Chorvátsky Grob
Bratislavský kraj
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
1150 eur

Termín nástupu
01.05.2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Máš za sebou štúdium dentálnej hygieny ?
Nepodceňuješ profesionalitu?
Chceš sa realizovať a vzdelávať vo svojom obore?
Hľadáš miesto, kde budeš chodiť do práce s radosťou a bez zbytočných stresov?

V tom prípade si ČISTIČ na správnom mieste :)

Ponúkame miesto v modernom prostredí, s dobrým platom a možnosťou kariérneho rastu. Výmenou za to, žiadame milú, veselú osobu, tímového hráča, ktorý má chuť pracovať a neustále sa vzdelávať.

Náplň práce ČISTIČA:
- edukácia pacientov o správnosti čistenia zubov a ústnej dutiny.
- edukácia pacientov o správnej výžive.
- dodržiavanie diagnosticko- liečebného plánu.
- vykonávanie dentálnej hygieny pomocou ultrazvuku, ručných nástrojov.
- vykonávanie airflow.
- vedenie evidencie pacientov.
- komunikácia s recepčnou.

Iné výhody
- vzdelávanie hradené firmou.
- pracovný odev.
- pravidelné finančné bonusy.
- teambuildingy.
- skvelé pracovné prostredie, kde hlavným heslom je: "kde je vôla, tam je cesta" :)

Spoločnosť Bayhill s.r.o sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti dentálnej hygieny a bielenia zubov. Sme mladá firma, ktorej cieľom je zodpovedne pristupovať k pacientovi, poskytovať prvotriedne služby v danom obore a neustále poskytovať vzdelanie a rast svojim zamestnancom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní
- pre danú pozíciu obsadzujeme 2 pracovné miesta.

Adresa spoločnostiBayhill, s. r. o.