Lekár - anesteziológ

    Svet zdravia, a.s. - IČO: 35960884
  • Pracovná pozícia:
    Lekár
    Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s, Veľkoblahovská 23
    Dunajská Streda
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    17. marca 2017

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
assap

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Poskytuje a zabezpečuje komplexnú zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou daného odboru na svojom úseku
• Poskytuje a zabezpečuje konziliárnu zdravotnú starostlivosť - zdravotná starostlivosť poskytovaná u hospitalizovaných pacientov, má charakter rady, doporučenia, prípadne invazívneho výkonu
• Poskytuje a zabezpečuje zdravotnícke výkony a postupy uskutočnené u pacientov na zistenie správnej diagnózy a vykonanie lege artis terapeutických, preventívnych a iných potrebných zásahov a opatrení

Iné výhody
- stabilný zamestnávateľ v regióne
- spravodlivé mzdové ohodnotenie
- perspektívne, stabilné zamestnanie
- podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
- spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
- príjemné pracovné prostredie

Svet zdravia je sieťou silných a stabilných regionálnych nemocníc.
Našim pacientom ponúkame dostupnú a vysokokvalitnú zdravotnú starostlivosť, otvorenú komunikáciu, dôveru a oporu v momentoch, keď ju najviac potrebujú.
V súčasnosti spravujeme šestnásť všeobecných nemocníc v rámci Slovenska, sme tak najväčšou sieťou ústavných zdravotníckych zariadení na Slovensku.
Toto unikátne postavenie nás motivuje k neustálemu zlepšovaniu našich služieb, ale i k zvyšovaniu štandardov poskytovania zdravotnej starostlivosti v celoslovenskom meradle.

www.svetzdravia.com

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe
2

Pozícia je vhodná aj pre lekára zaradeného v špecializačnom odbore anesteziológia a intenzívna medicín s min. praxou 2 roky.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku . Do predmetu správy prosíme uviesť názov pozície o ktorú sa uchádzate. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

K životopisu pripojte aj nasledujúci text:
,,Osobné údaje vyplnil priamo uchádzač a dal súhlas spoločnosti SVET ZDRAVIA, a.s. so spracovaním osobných údajov, uvedených v tomto dokumente, pre účely sprostredkovania zamestnania a uloženia do databázy uchádzačov o zamestnanie na dobu jedného roka, alebo do písomného odvolania v zmysle Zák. č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov."

Adresa spoločnostiSvet zdravia, a.s.