Dentálny hygienik/hygienička

    Luxlite Europe s.r.o. - IČO: 35880651
  • Pracovná pozícia:
    Dentálna hygienička
  • Miesto výkonu práce:
    Čajakova 25, Bratislava, Slovensko
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    15. mája 2018

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
1150

Termín nástupu
01.06.2018

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Vykonávanie pravidelných vyšetrení pacientov.
Poučovanie pacientov o technike správneho čistenia zubov, medzizubných priestorov a ústnej dutiny.
Odstraňovanie zubného kameňa a pigmentového povlaku.
Zhotovovanie a vyhodnocovanie röntgenových snímkov.
Fluoridácia zubov, leštenie zubných náhrad a zubnej skloviny.
Poskytovanie poradenstva ohľadom prevencie vzniku zubného kazu a s tým súvisiacich ochorení.

Prijemne pracovné prostredie a kolektív, výhodne platové ohodnotenie, možnost ubytovania , moderné vybavenie ambulancie

Moderne vybavená zubná ambulancia v blízkosti Račianského mýta .

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiLuxlite Europe s.r.o.