Zdravotná sestra

    CareNet 360 GmbH - IČO: HRB74425
  • Pracovná pozícia:
    Sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Nemecko
    Nemecko
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    19. mája 2017

Miesto práce
Nemecko

Ponúkaný plat (brutto)
2150 € (v prípade kliniky je mzda iná)

Termín nástupu
po dohode

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Bežná náplň práce zdravotnej sestry, každodenná základná a ošetrovateľská starostlivosť o pacientov v  domácnosti alebo intenzívna starostlivosť pre 8 pacientov (1 sestra ošetruje 2 pacientov); prípadne sprostredkovanie práce na klinikách, s ktorými spolupracujeme.

pracovný koncept pri plnom pracovnom pomere - 18 dní práce a 12 dní voľno
trvalé pracovné miesto s nemeckou pracovnou zmluvou
podpora v materinskej reči,
dovolenka 24 dní,
ubytovanie zabezpečené za 310 €/mesačne s príspevkom 240 €/mesiac,
preplatenie cestovných nákladov do 150 mesačne,
možnosť prídavku na nezaopatrené dieťa vo výške 189 €/mesiac,
priateľskí českí a slovenškí kolegovia a kolegyne,
všetky naše služby sú zdarma.
V prípade záujmu a vyhovujúcej jazykovej úrovne - práca na klinike alebo v pflegeheime. V týchto 2 prípadoch sa podmienky nastavujú individuálne.

CareNet 360 je označenie pre profesionálnu integráciu skúsených kvalifikovaných ošetrovateľov z krajín EÚ u serióznych zamestnávateľov v zdravotníctve v Nemecku.

CareNet 360 vznikla ako zamestnávateľ v oblasti ambulantného a klinického ošetrovateľstva.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské III. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské II. stupňa
- stredoškolské s maturitou

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiCareNet 360 GmbH