Opatrovateľka / Opatrovateľ

    Nezisková organizácia Diaconia Svätý Jur - IČO: 45741239
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Felcánova 25, 90021 Svätý Jur, Bratislava, Pezinok
    Bratislava, Pezinok
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. augusta 2017

Miesto práce
Felcánova 25, 90021 Svätý Jur
Bratislava
Pezinok

Ponúkaný plat (brutto)
600 €

Termín nástupu
asap

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Kompletná starostlivosť o prijímateľov sociálnej služby:
- pomoc pri stravovaní (roznášanie, kŕmenie), a dodržiavanie pitného režimu
- polohovanie a vysádzanie ležiacich
- pomoc pri obliekaní a osobná hygiena, výmena posteľnej bielizne
- sprievod na vyšetrenia
- ďalšie práce určené zdravotnou sestrou

Práca je možná na 12 h služby (denná / nočná).

Príjemné pracovné prostredie.

Iné výhody
- stravovanie priamo v zariadení
- príplatky za nočné a sviatky
- spolupráca na plánovaní starostlivosti podľa individuálnych potrieb

N.o. Diaconia Svätý Jur poskytuje od roku 2013 v Dome seniorov Agapé sociálne služby pre klientov so stupňom odkázanosti II.-VI. s celoročnou pobytovou formou. Klienti sú zapájaní do rôznych druhov odborných terapií s dôrazom na pastorálnu a duchovnú starostlivosť. Obsadenosť zariadenia je priemerne 30 klientov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- komunikačné zručnosti
- trpezlivosť a empatia
- chuť učiť sa
- bezúhonnosť

Sociálna starostlivosť

Informácie o výberovom konaní
Termín ukončenia výberového konania je orientačný.
Pozíciu je možné obsadiť okamžite.
Ak je inzeráte ešte zverejnený, pozícia je voľná.

Adresa spoločnostiNezisková organizácia Diaconia Svätý Jur