Zdravotnícky asistent/ sestra v čelustno-ortopedickej ambulancii

Miesto práce
Piešťany
Trnava

Ponúkaný plat (brutto)
Spresnenie platových podmienok na pohovore

Termín nástupu
24.04.2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Práca na plný úväzok v čelustno-ortopedickej ambulancii s miestom výkonu práce v mestách Trnava a Piešťany. V piešťanoch len do 8/2017, potom už len v TT. Náplňou práce je asistencia lekárovi, samostatná práca pri kresle, práca v ústach pacienta, práca s PC, administratívne práce, sterilizácia, zabezpečovanie plynulého chodu ambulancie a i.

Možnosť ďalšieho vzdelávania, možnosť kariérneho rastu, motivačné finančné ohodnotenie.

Čelustno-ortopedická ambulancia je zameraná na poskytnutie ortodontickej liečby pre deti i dospelých pomocou fixných i snímacích ortodontických strojčekov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Požadujeme precíznosť, ochotu učiť sa, zodpovednosť, komunikatívnosť a pro-klientský prístup, manuálna zručnosť, flexibilita.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní
viac informácii na www.zubny-strojcek.sk

Adresa spoločnostia-dent s.r.o