Obchodník / Odborný poradca

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
min. 1100 FIX (+ po zapracovaní provízie), presná odmena bude férovo dohodnutá na základe praxe a schopností úspešného kandidáta

Termín nástupu
dohodou

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Starostlivosť o existujúcich zákazníkov / očné optiky
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, prieskum trhu a aktivít konkurencie.
- Plánovanie, organizovanie a vedenie jednotlivých obchodných rokovaní.
- Analyzovanie zákazníckych potrieb a následné vytváranie obchodných ponúk .
- Participovanie pri tvorbe obchodných a marketingových stratégií a plánov
- Pravidelné reportovanie dosiahnutých obchodných výsledkov obchodnému manažérovi.
- Rozvíjanie a budovanie nadštandardných vzťahov s obchodnými partnermi, zlepšovanie imidžu spoločnosti a budovanie povedomia značky na trhu.
- Poskytovanie odborného poradenstva potenciálnym a existujúcim zákazníkom.
- Udržiavanie pravidelného kontaktu so zákazníkom (mailového, telefonického, osobného).
- Úzka spolupráca s inými oddeleniami v rámci spoločnosti
- Participovanie na odborných školeniach a výstavách usporadúvaných našou spoločnosťou

Možnosť podieľať sa na zlepšovaní, budovaní, zmenách. Sebarealizácia, po zapracovaní samostatnosť.
Služobné motorové vozidlo, mobilný telefón, notebook

JOBPOINT je personálno poradenská spoločnosť s niekoľkoročnými skúsenosťami. Pre svojich klientov poskytujeme komplexné služby pri vyhľadávaní vhodných kandidátov od úrovne administratívy cez stredné a vyššie riadiace pozície až po vrcholový manažment. JOBPOINT vychádza v ústrety svojim klientom ako aj uchádzačom o zamestnanie. Sme orientovaní na klienta a snažíme sa vyhovieť jeho potrebám, hlavne pri výbere najvhodnejšieho kandidáta, aby naša spoločnosť rástla spolu s Vami.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe
2

• Prax. min. 2- 3 roky v oblasti obchodu
• znalosť anglického jazyka vítaná, nie však podmienkou

Osobnostné predpoklady:
- obchodnícky duch - „ťah na bránu“
- flexibilita, samostatnosť, zodpovednosť
- chuť pracovať :)

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím CV a motivačný list na naše kontakty. Vybraných kandidátov pozveme na osobné stretnutie do 21 dní. V prípade veľkej odozvy budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. V prípade, že si želáte aby sme Vás v budúcnosti kontaktovali s vhodnými pracovnými ponukami uveďte v žiadosti aj súhlas s archivovaním Vašich osobných údajov v našej databáz. V opačnom prípade budú podľa zákona zlikvidované.

Adresa spoločnostiJOBPOINT, spol. s r.o.