Fyzioterapeut / Ergoterapeut

    Czech Rehabilitation Center (CRC), Saudi Arabia - IČO: 10102652
  • Pracovná pozícia:
    Fyzioterapeut
    King Abdulaziz Street, Wassel 7252, 13326 Riyadh 2815, Bratislavský kraj, Bratislava, Zahraničie - ostatné
    Bratislavský kraj, Bratislava, Zahraničie - ostatné
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    17. marca 2017

Miesto práce
King Abdulaziz Street, Wassel 7252, 13326 Riyadh 2815
Bratislavský kraj
Bratislava
Zahraničie - ostatné

Ponúkaný plat (brutto)
čistá mzda od 3000 USD do 3600 USD

Termín nástupu
ASAP

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Hodnotiť pacientov a podľa ich stavu a nastaveného liečebného plánu poskytnúť fyzioterapeutickú alebo ergoterapeutickú starostlivosť.
- Poskytnúť nadriadenému svoje spätné väzby a dôležité pripomienky na zmeny stavu pacienta.
- Zúčastniť sa školení personálu podľa harmonogramu spoločnosti.
- Inštruovať pacienta a jeho rodinu o liečbe a liečebnom programe.
- Preberať zodpovednosť za vlastný profesionálny rozvoj.
- Spolupracovať s ostatnými členmi tímu, pre dosiahnutie najlepšieho prospechu pacienta.
- Vykonávať iné pridelené práce a súvisiace úlohy.
- Zaznamenávať správu o priebežnom stave pacienta.
- Informovať priameho manažéra o akomkoľvek nedostatku a poruchách prístrojov a zariadenia.
- Písať a prezentovať odbornú správu o pacientovi priamemu nadriadenému.

Iné výhody
-Bezplatné vhodné a komfortné ubytovanie
- Bezplatná doprava do a z práce
- Bezplatná spiatočná letenka každý rok.
- Zdravotné poistenie
- Platenú dovolenku 30 dní plus 10 dní miestnych štátnych sviatkov ročne
- Možnosť výberu dĺžky pracovnej zmluvy: 1 rok alebo 6 mesiacov

- Spoločnosť sa špecializuje na fyzioterapiu a rehabilitáciu podľa najnovších poznatkov a metód v liečbe, so zameraním na českú školu rehabilitácie.
- Liečime viac ako 400 pacientov denne s využitím najmodernejších technologických vybavení .
- Väčšina našich pracovníkov sú z Európskych štátov .
- v roku 2012 naša spoločnosť získala cenu za najlepší projekt Saudskej Arábie od Organizácie Ministrov Práce Arabských krajín Perzského Zálivu. V Marci 2015 v Talianskom Ríme sme tiež získali prestížne ocenenie „ Global Award for Perfection, Quality and Ideal Performance“. V roku 2015 CEO našej spoločnosti pán Salman Al Dajani bol ocenený spoločnosťou Forbes za jeden z najvplyvnejších a tvorivých podnikateľov v Saudskej Arábii .

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe
3

Podmienka: nutná prax v obore (min. 3 roky) !
Samostatnosť, flexibilita, prijemné a proklientské vystupovanie .
Znalosť anglického jazyka je výhodou ale nie je podmienkou.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis s motivačným listom v slovenskom, českom alebo anglickom jazyku spolu s aktuálnou fotografiou na email:
schsarker@gmail.com ( kópiu na: jobs@cz-center.cz)
Spoločnosť Czech Rehabilitation Center (CRC) bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú nižšie uvedené predpoklady pre interview.

Adresa spoločnostiCzech Rehabilitation Center (CRC), Saudi Arabia

Mám záujem o túto prácu

Spolupráca
Rýchle hľadanie práce
Kontakt
Bullet Kontaktný formulár
Bullet info AT tvojlekar BODKA sk
Portál Tvoj Lekár