Zdravotnícky laborant (Ružomberok)

    Alpha medical, s.r.o. - IČO: 31647758
  • Pracovná pozícia:
    Zdravotnícky laborant
  • Miesto výkonu práce:
    J. Bellu 66, Likavka, Ružomberok
    Ružomberok
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    6. júla 2017

Miesto práce
J. Bellu 66, Likavka
Ružomberok

Termín nástupu
podľa dohody

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pre prevádzky centrálneho laboratória v Likavke pri Ružomberku aktuálne prijmeme zamestnanca na pracovnú pozíciu zdravotnícky laborant.

Vašou pracovnou náplňou bude:
* príjem evidencia a spracovanie vzoriek,
* vykonávanie laboratórnych činností v klinickej mikrobiológii
* zadávanie údajov do laboratórneho informačného systému,
* balenie odberového materiálu,
* tlačenie a balenie výsledkov a pod.

Iné výhody
* zaujímavú prácu v oblasti laboratórnej diagnostiky,
* možnosť odborného rastu,
* stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu

Laboratórna diagnostika v odboroch klinická biochémia a hematológia, imunológia a alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

* podmienkou je SZŠ - odbor zdravotnícky laborant, resp. VŠ v odbore laboratórne a vyšetrovacie metódy,
* vítaná je prax na pozícii zdravotnícky laborant, nie však podmienkou
* vysoké pracovné nasadenie,
* zodpovednosť,
* časová flexibilita

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Adresa spoločnostiAlpha medical, s.r.o.

Mám záujem o túto prácu

Spolupráca
Rýchle hľadanie práce
Kontakt
Bullet Kontaktný formulár
Bullet info AT tvojlekar BODKA sk
Portál Tvoj Lekár