Sestra v zubnej ambulancii

    Sangre azul s. r. o. - IČO: 47593474
  • Pracovná pozícia:
    Asistent, Sestra, Zubný asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Antolská 3721/4, Bratislava
    Bratislava
    Administratíva, Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    10. augusta 2017

Miesto práce
Antolská 3721/4
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
21.08.2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
asistencia lekárovi pri zdrav. výkonoch, príprava ambulancie, sterilizácia nástrojov, manažment pacientov, administratíva súvisiaca s chodom ambulancie, komunikácia s pacientmi

Iné výhody
príjemný pracovný kolektív, 1 deň v týždni home office,

Sme prvá čeľustno - ortopedická ambulancia na Slovensku špecializovaná výlučne na neviditeľné strojčeky na zuby a zrýchlenú liečbu neviditeľným strojčekom.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- študent vysokej školy
- vysokoškolské II. stupňa
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Hľadáme zodpovedného a spoľahlivého zamestnanca do zubnej ambulancie.
Osobnostné predpoklady a zručnosti:
lojalita, schopnosť samostatne pracovať, schopnosť systematickej práce, schopnosť prijať zodpovednosť, ochota pracovať v prípade potreby nadčas, zodpovednosť, psychická odolnosť , zmysel pre detail a dôslednosť, ochota rýchlo sa učiť nové veci, komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, optimistické ladenie, empatia, kolegyňa alebo kolega do nášho tímu :)

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Zodpovedný zamestnanec vyberie najvhodnejších uchádzačov na obsadzované pracovné miesto. Títo uchádzači postupujú do užšieho – 2. kola výberového konania.

Adresa spoločnostiSangre azul s. r. o.