Pricing Manager (Ref. č.: A508)

Miesto práce
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
1200-1800,-

Termín nástupu
ASAP

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Príprava cenových kalkulácií pre krajiny CEE na základe sledovania konkurencie, marže, predaja, atď.
- Komunikácia s obchodnými oddeleniami v krajinách CEE (SVK,HUN,CZE,SLO,ROM) ohľadom cenotvorby,
- Cenotvorba produktov pre viac ako 20 predajných kanálov jednotlivo,
- Podpora vrcholového manažmentu vypracovávaním cenových analýz a analýz produktových mixov,
- Analýza volatilných vstupných dát a následné prispôsobovanie všetkým prijatým zmenám,
- Práca v programe SAP,
- Spolupráca s manažmentom v SR a counter partnerom v Nemecku,
- V prípade absolventa bude v úvode prebiehať školiaci proces,

Iné výhody
- Motivujúce platové podmienky,
- Možnosť kontinuálneho vzdelávania,
- Komunikácia v cudzom jazyku na dennej báze.

Poradenská činnosť a poskytovanie služieb v oblasti ľudských zdrojov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- Skúsenosť s cenotvorbou v rámci veľkoobchodu prípadne z nákupu v maloobchode,
- Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni, NJ výhodou,
- Vedieť analyzovať a vyhodnocovať informácie z rozličných relevantných zdrojov,
- Ovládanie MS Excel na pokročilej úrovni,
- Schopnosť pracovať samostatne, aj v tíme,
- V prípade absolventov vieme ponúknuť personalizovaný program zaškolenia a priestor pre kariérny rast.

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite prosím Vaše štruktúrované CV v slovenskom jazyku na e-mailovú adresu uvedenej kontaktnej osoby. Do predmetu e-mailu uveďte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať a viesť v databáze budeme len vybraných uchádzačov. V prípade, že máte záujem byť vedený v databáze uchádzačov o zamestnanie našej spoločnosti, uveďte prosím vo svojej žiadosti aj súhlas s archiváciou Vašich osobných údajov podľa z. č. 122/2013 v nasledovnom znení:

“V súlade so zákonom 122/2013 Z.z. súhlasím, aby moje osobné údaje obsiahnuté v poskytnutých úradných dokladoch a priložených listinách boli kopírované, skenované alebo ináč zaznamenané v informačnom systéme vedenom spoločnosťou AspenStaff s.r.o., za účelom a v rozsahu potrebnom k spracúvaniu údajov prevádzkovateľom. Prehlasujem, že mnou poskytnuté osobné údaje sú pravdivé.”

Adresa spoločnostiAspenStaff s.r.o.