Fyzioterapeut

  • Prácu ponúka (potencionálny zamestnávateľ):
    Státní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik - IČO: 00024007
  • Pracovná pozícia:
  • Miesto výkonu práce:
    Nám. Svobody 272, 54225 Janské Lázně, Trutnov
  • Región, v ktorom je pracovná ponuka platná:
    Trutnov
  • Kategórie, do ktorých pracovná ponuka patrí:
    Zdravotnictví a sociální péče
  • Ponuka zadaná dňa:
    18. mája 2017

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
Nám. Svobody 272, 54225 Janské Lázně
Trutnov

Ponúkaný plat (brutto)
od 23000 Kč

Termín nástupu
ihned

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Individuální léčebná terapie, dále skupinová cvičení, elektroléčba, magnetoterapie, aj.
Stanovení individuálního plánu pacienta, spolupráce s lékařem.
Vedení zdravotnické dokumentace.

Iné výhody
Nabízíme:
• možnost řešení i vašich dosavadních závazků u stávajícího zaměstnavatele
• trvalý pracovní poměr u zavedené perspektivní společnosti
• odpovídající mzdové podmínky a zaměstnanecké benefity
• 5 týdnů dovolené na zotavenou
• podporu a hrazení dalšího vzdělávání a profesního růstu
• příspěvek na dopravu nebo ubytování

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- nástavbové/vyšší odborné vzdělání
- středoškolské s maturitou
- student vysoké školy
- vysokoškolské I. stupně

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
• ukončené středoškolské s maturitou, vyšší odborné vzdělání – diplomovaný fyzioterapeut nebo vysokoškolské vzdělání v oboru
• výhodou je znalost měkkých a mobilizačních technik a dalších jako: Vojtova metoda, Bobath koncept, reflexní terapie, bazální podprogramy Jarmily Čápové
• profesionální a proklientské chování
• znalost AJ, NJ, RJ výhodou

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Informácie o výberovom konaní
• náborový příspěvek 10 000,- po zkušební době

Adresa spoločnostiStátní léčebné lázně Janské Lázně, státní podnik

Kontakt

Mám záujem o túto prácu