Opatrovateľ/Opatrovateľky-Nemecko-plat od 1500-2200 EUR/mesiac - máj + jún

    MUDr. Jana Kinčeková PhD.- LIVING - IČO: 35090693
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent, Sanitár, Sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Nemecko
    Nemecko
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    15. mája 2018

Miesto práce
Nemecko
Nemecko

Ponúkaný plat (brutto)
1500-2200

Termín nástupu
22.05.2018

Druh pracovného pomeru
živnosť

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
NEMECKO-Dlžka turnusov 4 - 8 týždňov alebo podľa dohovoru.
Platové ohodnotenie je od 1650 do 2200 Eur /mesačne
Podmienka: aktívna slov. alebo česká živnosť !
Cestovné hradené do výšky 130 EUR tam a späť.
Denne dostávame nove profily rodín a robíme výmeny v celom Nemecku !!!
Rodiny aj pre mužov/opatrovateľov!!!-podmienka komunikatívna nemčina + ŽL.

Iné výhody
- veľký počet voľných rodín/možnosť výberu
- cestovné hradené extra vo výške 130 EUR,
- bezplatná strava a ubytovanie v rodinách
- aktívna pomoc v prípade potreby riešenia pracovných problémov ako aj zmeny zdravotného stavu pacienta

kontakt:- Mail: dr.kincek@gmail.com

Agentúra LIVING-MUDr. Kinčeková Jana, PhD je medicínskou personálnou agentúrou, ktorá vznikla v roku 2011 a poskytuje personálne služby v oblasti zdravotníctva pre opatrovateľky a zdravotné sestry predovšetkým v Nemecku a vo Švajčiarsku
Ponúkame sprostredkovanie pracovneho miesta podľa Vašich požiadaviek, profesionálny servis a poradenstvo počas celého pobytu na pracovnom mieste s okamžitým riešením problémov.
mailova adresa: dr.kincek@gmail.com

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

skusenosti s opatrovanim, trpezlivosť a empatia k pacientovi

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
prax v opatrovaní aspoň z domáceho prostredia
doklady posielajte na: dr.kincek@gmail.com

Adresa spoločnostiMUDr. Jana Kinčeková PhD.- LIVING