Sestra

    Národný onkologický ústav - IČO: 165336
  • Pracovná pozícia:
    Sestra
    Národný onkologický ústav, Klenová 1, Bratislava 3 - Nové Mesto, Slovensko
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. júna 2018

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
základná zložka mzdy od 751,- eur brutto podľa kvalifikácie

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Komplexná starostlivosť o pacientov v jednozmennej alebo nepretržitej prevádzke.

Iné výhody
- jednorazový náborový príspevok
- príplatok za zmennosť
- rizikový príplatok
- osobný príplatok
- dodatková dovolenka
- skrátený pracovný čas
- príspevok na ubytovanie v ubytovni NOÚ
- rekondičné pobyty
- stravovanie v jedálni (platba zamestnanca za jeden stravný lístok je 0,88 eur)
- ďalší odborný rast a možnosť špecializačného štúdia

Zdravotníctvo

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- výpis z registra trestov, nie starší ako 3 mesiace

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní
Prihlášky prosime zasielať na adresu:
katarina.zanchetta@nou.sk

02 59378629

Adresa spoločnostiNárodný onkologický ústav