Rádiologický technik

Miesto práce
Námestie SNP 10
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
starostlivosť o pacienta a práca na rádiologickom pracovisku v rozsahu pracovnej náplne rádiologického technika

Spoločnosť Bratislavské rádiodiagnostické centrum, a.s. sa zaoberá poskytovaním zdravotnej starostlivosti
v odbore rádiológia so zreteľom na komplexnosť poskytovaných služieb.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

zodpovednosť, spoľahlivosť, precíznosť, ochota pomáhať

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

požadovaná je odborná spôsobilosť na výkon pracovných činností v zdravotníckom povolaní - rádiologický technik

Adresa spoločnostiBratislavské rádiodiagnostické centrum, a. s.