Masér

    Hotely a penzióny, a. s. - IČO: 36403806
  • Pracovná pozícia:
    Masér
  • Miesto výkonu práce:
    Bystrá 119, Brezno
    Brezno
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. septembra 2017

Miesto práce
Bystrá 119
Brezno

Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Termín nástupu
Ihneď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Poskytovanie masáží podľa ponuky hotela.
Rožšírenie ponuky existujúcich masáži.
Zastupovanie kolegov wellness centra v prípade potreby.

Bezplatné využívanie služieb wellness centra aj pre najbližších rodinných príslušníkov.
Odmeny a prémie v závislosti od pracovných a ekonomických výsledkov.

Spoločnosť prevádzkuje atraktívny Wellness Hotel Bystrá***, v nádhernom prostredí Bystrianskej doliny, Národný park Nízke Tatry.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- študent vysokej školy
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- stredoškolské bez maturity
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Certifikát pre vykonávanie masáží.
Platný preukaz plavčíka (bonus)
Kurz prvej pomoci (bonus)
Pozitívna osoba, schopnosť vytvárať dobré vzťahy s klientom.
Časová flexibilita.

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Žiadame zasielať životopisy a súhlas so spracovaním údajov na adresu: riaditeľ@hotelbystra.sk

Hotel si vyhradzuje právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnostiHotely a penzióny, a. s.

Mám záujem o túto prácu

Spolupráca
Rýchle hľadanie práce
Kontakt
Bullet Kontaktný formulár
Bullet info AT tvojlekar BODKA sk
Portál Tvoj Lekár