Hľadáme nových spolupracovníkov - obchodných manažérov

Kežmarok
Levoča
Medzilaborce
Poprad
Prešov
Sabinov
Snina
Stará Ľubovňa
Stropkov
Svidník
Vranov nad Topľou
Košický kraj
Gelnica
Košice
Michalovce
Rožňava
Sobrance
Spišská Nová Ves
Trebišov

Ponúkaný plat (brutto)
2000 € a viac

Termín nástupu
ASAP

Druh pracovného pomeru
živnosť

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pracovná náplň je zameraná na prácu s realitami + finančno-ekonomický sektor.
Dávame príležitosť skúseným obchodníkom, ako aj začiatočníkom, ktorí chcú zvýšiť svoje príjmy a stať sa nezávislými a uznávanými odborníkmi v oblasti realít a financií. Hľadáme ambicióznych ľudí z rôznych profesijných oblastí, všetkých vekových kategórií, s vysokým pracovným nasadením a s dobrými komunikačnými schopnosťami. Ponúkame skvelú príležitosť pridať sa k skúsenému tímu profesionálnych obchodníkov, ktorí vám budú nápomocní v začiatkoch vašej kariéry. U nás máte možnosť otvoriť si vlastnú kanceláriu zastrešení silnou značkou

Vašou náplňou práce bude:

- Aktívne vyhľadávanie obchodných príležitostí a komunikácia s klientmi.
- Sprostredkovanie kúpy, predaja, prenájmu a výkupu nehnuteľností.
- Správa nehnuteľností prostredníctvom špecializovaného softvéru.
- Vyhľadávanie nehnuteľností podľa požiadaviek klientov.
- Možnosť vedenia vlastnej kancelárie alebo tímu..
- Táto práca je na Živnosť !!!!

- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie silnej spoločnosti
- prepracovaná marketingová podpora podporujúca pravidelný predaj
- atraktívne možnosti kariérneho postupu a rastu
- nie sme franšízová spoločnosť = žiadne mesačné poplatky
- vlastný školiaci systém na všetkých úrovniach
- vedenie skúsenými obchodníkmi
- šikovným a ambicióznym otvoríme vlastnú kanceláriu

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti realitných a finančných služieb,
ktorá pôsobí na slovenskom trhu a spolupracuje
s najvýznamnejšími bankovými a poisťovacími spoločnosťami
na slovenskom a európskom finančnom trhu. Pre bližšie
informácie o spoločnosti kliknite na www.trinityqq.sk.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské III. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské II. stupňa
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Dobré komunikačné vlastnosti, príjemné vystupovanie, asertivita, samostatnosť, dobrý telefonický a osobný kontakt s klientmi.

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Svoj životopis pošlite s fotografiou !!!. Informovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú následne pozvaní na pohovor. ZA POCHOPENIE ĎAKUJEME.

Adresa spoločnostitrinity QQ, s.r.o.