Fyzioterapeut - masér

    Wellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o. - IČO: 35754419
  • Pracovná pozícia:
    Masér, Fyzioterapeut
  • Miesto výkonu práce:
    Štrba, Slovensko, okres Poprad
    okres Poprad
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    23. mája 2018

Miesto práce
Štrba, Slovensko

Ponúkaný plat (brutto)
650

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
práca v hotelovom wellness centre, vykonávanie masáži rôzneho druhu, rehabilitačných cvičení, celková starostlivosť o stredisko wellness a fittness

práca v atraktívnom prostredí Vysokých Tatier v luxusnom wellness hoteli, zamestnanecké stravovanie, zamestnanecké ubytovanie len pohotovostné, nie izba na celý mesiac

Spoločnosť A.V. PLUS s.r.o. prevádzkuje luxusný Wellness Hotel Borovica**** na Štrbskom Plese.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

- požadujeme základnú znalosť anglického jazyka
v obore

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Výber na základe osobného pohovoru, kontakt e-mailom, prípadne telefonicky, prosíme zaslať motivačný list, životopis v slovenskom jazyku, doklad o vzdelaní.
Uprednostníme uchádzačov z okolia Vysokých Tatier kvôli ubytovaniu.

Adresa spoločnostiWellness Hotel Borovica****, A.V. PLUS s.r.o.