Zdravotná sestra - gynekologická ambulancia

    Ksar Med s.r.o. - IČO: 35914203
  • Pracovná pozícia:
    Sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Petržalka, Dubravka, Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    18. júna 2017

Miesto práce
Petržalka, Dubravka
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
03.07.2017

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
práca zdravotnej sestry v gynekologickej ambulancii, znalosť práce s PC nutná

Fungujúce gynekologické ambulancie v Petržálke a Dúbravke.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Pozícia je vhodná najmä pre dôchodkyňu alebo osobu, ktorá je schopná zastúpiť sestru počas jej neprítomnosti , počas dovoleniek či PN.

Adresa spoločnostiKsar Med s.r.o.