Produktový manažér

    Leier Baustoffe SK s.r.o. - IČO: 35890509
  • Miesto výkonu práce:
    Pribylinská 3, 831 04 Bratislava
    Bratislava
    Obchod
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. septembra 2017

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
dohodou

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Vypracovávanie cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie
- Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti stavebníctva
- Poskytovanie odborného technického poradenstva
- Kontakt s projektantmi, investormi, stavebnými firmami, stavebninami
- Prezentácia produktov spoločnosti
- Nastavovanie stratégie predaja
- podielanie sa na vývoji noviniek priamo vo výrobnom závode

Ponúkame prácu v zabehnutej zahraničnej firme, mobilný telefón, notebook a služobný automobil. Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu, motivačné finančné ohodnotenie.

Spoločnosť zaoberajúca sa výrobou a predajom stavebných materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe
2

Od kandidáta požadujeme samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, organizačné a vyjednávacie schopnosti. Minimálne stredoškolské vzdelanie s maturitou, absolvent SPŠS resp. STU výhodou. Práca s PC a maďarský jazyk podmienkou. Životopis s fotografiou posielajte na adresu katarina.vargova@leier.sk

Stavebný priemysel

Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnostiLeier Baustoffe SK s.r.o.