Technická podpora / Product manager

Miesto práce
Potočná 42, 900 84 Báhoň
Bratislavský kraj
Pezinok
Senec
Trnavský kraj

Ponúkaný plat (brutto)
900 - 1400 €

Termín nástupu
dohodou

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- Príprava produktového portfólia
- Analýza trhu a konkurencie
- Predstavovanie nových výrobkov
- Technická podpora pre zákazníkov
- Podieľanie sa na:
nastavovaní cenovej politiky
tvorbe katalógov, technických a komerčných materiáloch

Iné výhody
- Notebook
- Mobilný telefón
- Príspevok na stravovanie
- Možnosť práce aj z domu
- Práca v medzinárodnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

Spoločnosť ETI ELB, s.r.o. je súčasťou koncernu ETI Elektroelement d.d. so sídlom v Izlake, v Slovinskej republike.
Spoločnosť bola založená v r. 1950 a na Slovensku pôsobí od r. 2003.
Dcérske spoločnosti sú rozšírené v 13 krajinách Európy a zamestnávajú do 2000 zamestnancov.
Značka ETI sa predáva vo viac ako 70 štátoch sveta a zastáva významnú pozíciu jedného z hlavných európskych výrobcov a predajcov elektrotechnických komponentov a systémov. www.etielb.sk

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe
1

Analytický, ambiciózny, zodpovedný a vedúci typ

Elektrotechnický priemysel

V prípade, že Vás aktuálna ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku e-mailom na michaela.dvorakova@etielb.sk.

Adresa spoločnostiETI ELB s.r.o.