Revízny lekár

    Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. - Generálne riaditeľstvo - IČO: 35937874
  • Pracovná pozícia:
    Lekár
  • Miesto výkonu práce:
    Nitra
    Nitra
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    21. apríla 2017

Miesto práce
Nitra

Termín nástupu
dohodou

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
•komplexná kontrola a revízia výkazov o poskytnutej zdravotnej starostlivosti a službách súvisiacich s jej poskytovaním (interné revízie) v ambulantnej a ústavnej starostlivosti
•revízno – lekárske kontroly priamo u poskytovateľa zdravotnej starostlivosti v ambulantnej a ústavnej starostlivosti
•posudzovacia a schvaľovacia činnosť
•riešenie sťažností poistencov
•poradenstvo a konzultácie poskytovateľom zdravotnej starostlivosti a poistencom

Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. je najväčšou a najdlhšie pôsobiacou zdravotnou poisťovňou na Slovensku, ktorá poskytuje komplexné služby v oblasti zdravotného poistenia na kontaktných miestach, ktoré sú rozmiestnené na celom území našej republiky. Približne 64 % obyvateľov Slovenska je poistených vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni. Od roku 1998 je členom Medzinárodnej asociácie zdravotných a vzájomných poisťovní – Association Internationale de la Mutualite (AIM) so sídlom v Bruseli.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe
5

•ukončené vysokoškolské vzdelanie (lekárska fakulta), špecializácia zo základného odboru
•prax v zdravotníctve minimálne 5 rokov
•bezúhonnosť
•skúsenosti v oblasti revízneho lekárstva sú vítané
•znalosť práce s PC – užívateľská úroveň MS Windows (word, excel), internet, e-mail , výborné komunikačné schopnosti, proklientská orientácia, schopnosť empatia,
•dôslednosť, precíznosť, samostatnosť, efektívnosť v tímovej práci, prispôsobivosť, odolnosť voči stresu

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu a spĺňaní požadovaných kritérií pošlite žiadosť doplnenú
1.súhlasom so spracovaním poskytnutých osobných údajov
2.štrukturovaným životopisom
na e-mailovú adresu: mariana.patassiova@vszp.sk
Zároveň si Vás dovoľujeme upozorniť, že v prípade, že Vás do 31.5.2017, kedy plánujeme výberové konanie ukončiť nebudeme kontaktovať nedostali ste sa do užšieho výberu kandidátov a v zmysle zákona 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov budú Vaše materiály skartované.

Adresa spoločnostiVšeobecná zdravotná poisťovňa, a. s. - Generálne riaditeľstvo