Vodoinštalatéri/sanitári /vodári /kurenári 2100€ -netto, v čistom

    Humanus Personalservice GmbH - IČO: HRB27662
  • Pracovná pozícia:
    Inštalatér, Sanitár
  • Miesto výkonu práce:
    Würzburger Straße, 86720 Nördlingen, Nemecko
    Nemecko
    Služby, Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    14. júla 2017

Miesto práce
Würzburger Straße, 86720 Nördlingen
Nemecko

Ponúkaný plat (brutto)
2100 EUR/mesiac -netto/ v čistom

Termín nástupu
ihned

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Vodoinstalateri, sanitári, inštalatéri
Inštalatérske práce, voda, plyn, kúrenie
Všeobecne inštalatérske a sanitárske prace so znalosťami nemeckého jazyka

Iné výhody
160 hodín s možnosťou pracovných nadčasov.
Nadpriemerne platove hodnotenie.
Trvalý pracovných nadcaZabezpečenie ubytovania.
Poradenstvo v rodnom jazyku.

Nemecka personalna agentura v Nemecku-Bavorsku-Nördlingen posobiaca od roku 2013.
www.humanus-zeitarbeit.de
Humanus Personalservice GmbH je nemecka, personalna agentura posobiaca na Nemeckom trhu od marca 2013, ktora sprostredkuje odborne pracovne miesta.
Poradenstvo v materinskom jazyku, zabezpecene ubytovanie.
Hlavny pracovny pomer na nemecku pracovnu zmluvu 160 hodin s moznostou nadcasov, viac ako 40 hodin nadcasov +25 % priplatok
Ziadne casove konta.
Zabezpecene ubytovanie.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe
1

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Schopnosť samostatne pracovať.

Strojársky priemysel

Prosíme o zaslanie Vášho životopisu (CV), podla možnosti v Nemeckom jazyku.

Adresa spoločnostiHumanus Personalservice GmbH