Zdravotná sestra v zariadení sociálnych služieb

    Dom Seniorov Pezinok n. o. - IČO: 45741140
  • Pracovná pozícia:
    Sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Kučišdorfská dolina 6, Pezinok
    Pezinok
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    14. júla 2017

Miesto práce
Kučišdorfská dolina 6
Pezinok

Ponúkaný plat (brutto)
800,- Eur

Termín nástupu
01.08.2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
starostlivosť o klientov/seniorov v dome seniorov a v špecializovanom zariadení, spolupráca so všeobecným lekárom a psychiatrom, objednávanie odborných vyšetrení, doprovod

Iné výhody
práca v príjemnom prostredí zariadenia DS Pezinok
doprava do zariadenia, gastrolísty ,

Dom Seniorov Pezinok n.o. je neverejným/súkromným poskytovateľom sociálnych služieb so zahraničnou účasťou CASA Leben im Alter a ponúka sociálne služby v zariadení pre seniorov a v špecializovanom zariadení od roku 01.01.2014.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Vzdelanie v odbore komunitné ošetrovateľstvo, prax v odbore a vodičský preukaz výhodou.

Sociálna starostlivosť

Doprava do zamestnania, gastrolísty , možnosť zvyšovania odbornosti a kvalifikácie.

Adresa spoločnostiDom Seniorov Pezinok n. o.