Pracovník aplikovaného vývoja a výskumu (Ref. č.: 012017)

    STUVITAL s.r.o. - IČO: 45286591
  • Pracovná pozícia:
    Chemický inžinier, Mikrobiológ, Technológ
    Radlinského 9, Bratislava / Bratislavská cesta, Sereď, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
    Bratislavský kraj, Trnavský kraj
    Chemický priemysel, Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    19. júna 2017

Miesto práce
Radlinského 9, Bratislava / Bratislavská cesta, Sereď
Bratislavský kraj
Trnavský kraj

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou, podľa skúseností v obore

Termín nástupu
17.07.2017

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Vykonávanie odborných prác v laboratóriu, riešenie samostatných úloh, práce a merania v chemických a potravinárskych prevádzkach, podieľanie sa na vývoji a výskumných úlohách, práca s literatúrou a rešeržovanie, riešenie samostatných úloh a prác podľa zadania zamestnávateľa.

Iné výhody
rast a rozvoj zručností v obore

Spoločnosť STUVITAL, s.r.o. je spin-off spoločnosť, založená pri Slovenskej Technickej Univerzite v Bratislave. Náplňou spoločnosti je výskum a vývoj v oblasti chemických a potravinárskych technológií, transfér poznatkov do aplikačnej praxe, vývoj a poradenstvo pre priemyselnú prax a v neposlednom rade vývoj vlastných výrobkov a technológií. Okrem uvedenej hlavnej činnosti sa v rámci spoločnosti realizujú rôzne projekty s domácimi aj zahraničnými spoločnosťami, v pláne je realizácia vlastnej výrobnej a obchodnej činnosti.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

chuť a zápal pre prácu v danej oblasti, spoľahlivosť, precíznosť, logické a technické myslenie, zvládať vysoké pracovné nasadenie, ochota pracovať nadčas, samostatnosť, záujem o kvalitné výsledky v tvorivej práci.

Výskum a vývoj

Štrukturovaný životopis s kontaktnými údajmi, posielajte na email: stuvital@stuvital.sk. Vybratý uchádzači budú pozvaný na osobný pohovor. Z kapacitných dôvodov sa budeme spätne ozývať len vybratým uchádzačom. Bližšie informácie o pracovnej náplni ako aj o pracovnej pozícií a podmienkach budú poskytnuté na pohovore.

Adresa spoločnostiSTUVITAL s.r.o.