Opatrovateľ, Opatrovateľka

    Domov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ - IČO: 00364193
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Stupava, Hlavná 13, Bratislavský kraj, Bratislava
    Bratislavský kraj, Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    17. júla 2017

Miesto práce
Stupava, Hlavná 13
Bratislavský kraj
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
od 620 €

Termín nástupu
ihneď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov: stravovanie, pitný režim, osobná hygiena, celkový kúpeľ, obliekanie
- spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci,
- starostlivosť o bezprostredné okolie prijímateľa,
- sprevádzanie prijímateľov na odborné lekárske vyšetrenia, spoločenské podujatia, prechádzky,
- pomoc pri pohybových aktivitách a iné...

7 týždňov dovolenky, polročné odmeny, príspevok na regeneráciu pracovnej sily, dodatková platená polhodinová prestávka, gastrolístky za nočné služby, sprostredkovanie ubytovania

Zariadenie sociálnych služieb

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- stredoškolské bez maturity
- základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

ukončený akreditovaný kurz opatrovania v dĺžke min. 220 hod.

Sociálna starostlivosť

Informácie o výberovom konaní
Podrobnejšie informácie získate na tel.č. 0903466780

Adresa spoločnostiDomov sociálnych služieb a zariadenie pre seniorov Kaštieľ