Opatrovateľ, opatrovateľka

Miesto práce
Rohovce 169, 930 30
Trnavský kraj
Dunajská Streda

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
01.08.2017

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Opatrovateľská starostlivosť klientov Zariadenia pre seniorov a Špecializovaného zariadenia Senior Parku n.o.
- sprevádzanie prijímateľov na odborné lekárske vyšetrenia, spoločenské podujatia, prechádzky,
- spolupráca pri zaisťovaní odbornej pomoci,
- zabezpečovanie základných životných potrieb prijímateľov: osobná hygiena,obliekanie, stravovanie, pitný režim, celkový kúpeľ,
- pomoc pri rôznych aktivitách a iné...

Iné výhody
Nadštandardné platové podmienky
Zvýhodnená cena obedov.

Seniorpark, n.o. Rohovce poskytuje sociálne služby pre klientov v Špecializovanom zariadení a Zariadení pre seniorov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- študent vysokej školy
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- stredoškolské bez maturity
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Svedomitý a zodpovedný prístup k práci, vzťah k seniorom s ohľadom na ich vek a zdravotný stav, slušné vystupovanie,
ukončený akreditovaný kurz opatrovania v dĺžke min. 220 hod.

Sociálna starostlivosť

Záujemcov o danú pracovnú pozíciu prosíme, aby sa kontaktovali len na uvedenej e-mailovej adrese.

Adresa spoločnostiSenior Park, n.o.