Opatrovateľ/ka v zariadení pre seniorov

Miesto práce
Horská 76/28, Tatranská Štrba
Poprad

Ponúkaný plat (brutto)
600 EUR

Termín nástupu
ASAP

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Komplexná opatrovateľská starostlivosť o mobilných a imobilných klientov - kŕmenie, osobná hygiena, kúpanie, prebaľovanie, polohovanie, asistencia pri úkonoch sebaobsluhy, sprevádzanie, integrácia klientov do bežného života a spoločenského diania, komunikácia s klientom, podpora samostatnosti.

Iné výhody
Príplatky k platu v zmysle zákonníka práce.

DOM SENIOROV Tatranská Štrba*** je nadštandardné zariadenie sociálnych služieb pod Vysokými Tatrami poskytujúce dlhodobý i krátkodobý pobyt s komplexnou starostlivosťou pre aktívnych seniorov, ako aj pre ľudí odkázaných na stálu opatrovateľskú pomoc. Zariadenie od augusta 2017 samostatne prevádzkuje aj agentúru domácej ošetrovateľskej starostlivosti - ADOS.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské II. stupňa
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Svedomitý, zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci, slušné správanie a komunikácia, bezúhonnosť.
Prax v oblasti sociálnej starostlivosti o seniorov výhodou.

Sociálna starostlivosť

Svoje životopisy a žiadosti posielajte na mailovú adresu bohuncak@domseniorov.sk
V prípade bližších informácií alebo dohodnutia termínu pohovoru nás kontaktuje na čísle: 0903 737 559.

Adresa spoločnostiDOM SENIOROV Tatranská Štrba, n.o.