Opatrovateľka

    Domov seniorov Archa - IČO: 30779278
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent
  • Miesto výkonu práce:
    Rozvodná 25, 831 01 Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    18. mája 2017

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
podľa Zákona č. 553/2003 Z.z.

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
kompletná opatrovateľská starostlivosť v zariadení pre seniorov ( celková toaleta, pomoc pri roznášaní stravy, pomoc pri kŕmení, dodržiavanie a sledovanie pitného režimu atď.)

Iné výhody
5 dni dovolenky naviac, stravné v hodnote 0,66 €

Domov seniorov Archa je zariadením sociálnej starostlivosti hlavného mesta SR Bratislavy od roku 1998 s kapacitou 83 obyvateľov v rámci trvalého pobytu, 24 obyvateľov na dočasný pobyt a 8 ľudí navštevuje Denný stacionár. Hlavnou úlohou je vytvoriť bezpečné opatrovateľsko-ošetrovateľské zázemie pre tých obyvateľov Bratislavy, ktorí sa dostali do stavu sociálnej núdze.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- stredoškolské bez maturity
- základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Štátna správa, verejná správa a samospráva

Adresa spoločnostiDomov seniorov Archa