Optometrista

    Queen´s optik s.r.o. - IČO: 35872322
  • Miesto výkonu práce:
    Bratislava, Slovensko
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    14. mája 2018

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
1100€ (+ provízie z predaja)

Termín nástupu
01.07.2018

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Práca v predajniach zamestnávateľa v Bratislave, podľa špecifikovanej pracovnej pozície. Požadovaná prax v očnej optike.

Iné výhody
Provízia z predaja, 13. plat.

Naša spoločnosť pôsobí v oblasti očnej optiky v rámci mesta Bratislava. Svojím nadštandardným prístupom k zákazníkom si vybudovala rozsiahlu klientelu a výbornú reputáciu. Spolupracujeme so špičkovými dodávateľmi popredných značkových tovarov pre očné optiky. Našou stratégiou je absolútna spokojnosť našich klientov.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- študent vysokej školy
- vysokoškolské I. stupňa

- samostatnosť a lojalita
- komunikačno - prezentačné schopnosti pri predaji a prezentácii produktov
- ochota
- spoľahlivosť

Maloobchod

Informácie o výberovom konaní
kontaktovať emailom alebo telefonicky

Adresa spoločnostiQueen´s optik s.r.o.

Mám záujem o túto prácu

Spolupráca
Rýchle hľadanie práce
Kontakt
Bullet Kontaktný formulár
Bullet info AT tvojlekar BODKA sk
Portál Tvoj Lekár