Produktový inžinier (Ref. č.: 2941015)

    KINEX BEARINGS, a.s. - IČO: 35962623
  • Pracovná pozícia:
    Produktový manažér
  • Miesto výkonu práce:
    Bytča, Kysucké Nové Mesto
    Obchod
  • Ponuka zadaná dňa:
    20. apríla 2017

Miesto práce
Bytča
Kysucké Nové Mesto

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
dohodou

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- pozícia sa obsadzuje pre segment koľajové vozidlá
- koordinuje - riadi vybrané projekty nových zákazníkov resp. produktov pri ich implementácii resp. overovaní v podmienkach KINEX BEARINGS
- komunikuje s ostatnými odbornými útvarmi, s vybranými zákazníkmi v otázkach špecifických požiadaviek zákazníka
- kumuluje v stanovenom priestore a forme špecifické požiadavky vybraných zákazníkov, oboznamuje ich so špecifickými požiadavkami
- po overení odovzdá definovaným spôsobom špecifické požiadavky zákazníka ostatným odborným útvarom
- udržuje archiváciu odbornej agendy
- zisťuje, kumuluje, spracováva prehľady odborných informácií o vybraných jemu pridelených zákazníkoch resp. produktoch

- práca v strojárskej firme s dlhoročnou tradíciou so zameraním na export do celého sveta
- sebarealizácia, využitie schopností a odborného potenciálu
- zodpovedajúce ohodnotenie

Naša spoločnosť KINEX BEARINGS patrí medzi významných dodávateľov valivých ložísk. Hlavnou úlohou a cieľom je zabezpečiť dodávky kompletného sortimentu valivých ložísk vyrábaných v jednotlivých závodoch ložiskovej divízie, rozvíjať spoluprácu so zákazníkmi a poskytovať im služby podľa ich požiadaviek.
Do našej spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s. patria výrobné závody v Kysuckom Novom Meste a v Bytči.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe
5

- znalosť súvislosti medzi kvalitatívnymi požiadavkami na ložiská a produkt, do ktorého sú ložiská umiestňované
- znalosť systémov riadenia kvality
- znalosť všeobecných súvislostí aplikácií ložísk
- kreatívnosť, komunikatívnosť, flexibilita, samostatnosť, prezentačné schopnosti, projektové riadenie, schopnosť tímovej práce
- ochota cestovať

Veľkoobchod

Pozíciu obsadzujeme pre obchodnú spoločnosť KINEX BEARINGS, a.s.

V prípade Vášho záujmu o zaradenie do výberového konania zašlite svoj životopis spolu so sprievodným listom a prehlásením o ochrane os. údajov prostredníctvom e-mailu najneskôr do 31.05.2017.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich podmienky.
Neskoro doručené žiadosti nebudú zaradené do výberového konania.

Prehlásenie: v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov súhlasím, aby boli moje osobné údaje boli spracovávané v rámci informačného systému personálnej databázy v spoločnosti KINEX BEARINGS, a.s.

Adresa spoločnostiKINEX BEARINGS, a.s.