Inštruktor prvej pomoci - lektor vzdelávania v resuscitácii

Miesto práce
Legionárska 7158/5, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
Trenčín

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ASAP

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Inštruktor (lektor) v kurzoch prvej pomoci a v programoch sústavného vzdelávania v oblasti resuscitácie.

Iné výhody
Práca v mladom a dynamickom kolektíve.
Individuálny prístup.
Možnosť používania služobného motorového vozidla.
Pohyblivá pracovná doba.

RZP, a.s., Legionárska 7158/5 , 911 01 Trenčín. Spoločnosť sa venuje vzdelávaniu laickej verejnosti v poskytovaní prvej pomoci a sústavnému vzdelávaniu zdravotníckych pracovníkov v programoch vzdelávania v oblasti resuscitácie v SR a ČR.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa

Počet rokov praxe
3

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Prax v záchrannej zdravotnej službe, oddelení urgentného príjmu, OAIM, JIS. Znalosť anglického jazyka vítaná.
Komunikačné zručnosti, odborná spôsobilosť, práca v tíme.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Geografická vhodnosť bydliska uchádzača: okresy Trenčín, Bánovce n. B., Ilava, Nové Mesto nad Váhom.
Na e- mail kontaktnej osoby pošlite životopis a motivačný list.
O termíne výberového konania budú informovaní len vybraní uchádzači telefonicky, e-mailom.

Adresa spoločnostiRZP, a.s.