Opatrovateľ (Ref. č.: 17/2018)

    Domov seniorov Lamač - IČO: 00896276
  • Pracovná pozícia:
    Opatrovateľ, osobný asistent
    Domov seniorov, Na barine 5, 841 03 Lamač, Slovensko, Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    9. júna 2018

Miesto práce
Domov seniorov, Na barine 5, 841 03 Lamač, Slovensko
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
472,50 € + osobné ohodnotenie,príplatky,sviatok,soboty,nedele,noc, osobné ohodnotenie

Termín nástupu
25.06.2018

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Starostlivosť o seniorov

Výhodný sociálny program v zmysle Kolektívnej zmluvy, v krátkej dobe možnosť ubytovania

Domov seniorov Lamač, je rozpočtová organizácia, ktorej zriaďovateľom je Magistrát hl.m.SR Bratislavy, v zmysle Zákona o sociálnych službách.
V domove poskytujeme starostlivosť občanom,ktorí sú v sociálnej núdzi podľa § 35,zákona č.448/2008 Z.z. a sú poberateľmi starobného dôchodku.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Vzťah k seniorom, k sociálnej a zdravotnej starostlivosti o seniorov,empatia. Bezúhonnosť, možnosť pracovať na zmeny.
Prax v opatrovateľskej činnosti výhodou.

Sociálna starostlivosť

Podmienkou výkonu činnosti je osvedčenie o absolvovaní Opatrovateľského kurzu s počtom hodín minimálne 220 hod. resp.štúdium na SZŠ.
Stručný profesný životopis, spolu so žiadosťou prosíme zasielať na e-mailovú adresu DsL.

Adresa spoločnostiDomov seniorov Lamač