Posudkový lekár referátu vybavovania podaní pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti

Miesto práce
Súdna č.15, 911 96 Trenčín
Trenčín

Ponúkaný plat (brutto)
1450 - 2300 EUR/mesiac, (výšku ovplyvňuje skúšobná doba a započítateľná odborná prax.)

Termín nástupu
ASAP

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Služobný pomer - posudzovanie podaní na poskytnutie zdravotnej starostlivosti.
Pozícia je vhodná pre lekára so špecializáciou v odbore posudkové lekárstvo.

Služobný pomer, sociálny program, istota zamestnania, stabilita a záruka pravidelného príjmu, dovolenka naviac , 14 dní rehabilitácia každý rok, ... iné benefity na osobnom pohovore.

Zabezpečovanie nemocničnej zdravotnej starostlivosti pre obvinených a odsúdených.
Výkon režimovej, strážnej a eskortnej činnosti obvinených a odsúdených.
Liečebno-rehabilitačné a rekreačné služby pre personál.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa

Uchádzač musí spĺňať zákonné podmienky uvedené v § 14 a 14a zákona č. 73/1998 o služobnom pomere. Špecializácia v odbore posudkové lekárstvo. Ostatné na osobnom pohovore.

Štátna správa, verejná správa a samospráva

V prípade záujmu je nutné poslať žiadosť a životopis (stačí e-mailom) Uchádzači budú pozvaní na informatívny pohovor.(Prípadne sa telefonicky informujte o bližších podmienkach)

Adresa spoločnostiNemocnica pre obvinených a odsúdených a ÚVTOS