Zdravotná sestra - inštrumentárka

    Neovízia s. r. o. - IČO: 45346569
  • Pracovná pozícia:
    Sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Tematínska 5/A, 851 05 Bratislava-Petržalka
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    21. apríla 2017

Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
- inštumentovanie na operačnej sále

- práca na špičkovej očnej klinike so stabilným zázemím na slovenskom
trhu
- inovatívne pracovné prostredie a moderné vyšetrovacie prístroje
- mladý dynamický kolektív
- osobný a profesionálny rast

Očná klinika NeoVízia je moderné súkromné pracovisko, ktoré poskytuje komplexnú očnú a chirurgickú zdravotnú starostlivosť. Vďaka inovatívnosti, najnovším technológiám a najmodernejším metódam sme číslo 1 v laserových operáciách očí na Slovensku. Nosnou myšlienkou našej kliniky je kvalitná starostlivosť a ľudský prístup ku každému pacientovi, ktorý v NeoVízii vždy bol, je a bude na prvom mieste.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe
1

príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita, ochota učiť sa nové veci

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

K životopisu priložte prosím fotografiu. Budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnostiNeovízia s. r. o.