Zdravotnícky laborant (BA)

    Alpha medical, s.r.o. - IČO: 31647758
  • Pracovná pozícia:
    Zdravotnícky laborant
  • Miesto výkonu práce:
    Polianky 7, Dúbravka, Slovensko, Bratislava
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    28. mája 2018

Miesto práce
Polianky 7, Dúbravka, Slovensko
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
Minimálna dohodnutá mzda je 700 EUR a jej výška rastie v závislosti od dosiahnutej praxe a kvalifikácie.

Termín nástupu
podľa dohody

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Pre prevádzku centrálneho laboratória v Bratislave aktuálne prijmeme zamestnanca na pracovnú pozíciu zdravotnícky laborant.

Vašou pracovnou náplňou bude:

príjem evidencia a spracovanie vzoriek,
vykonávanie laboratórnych činností v klinickej biochémii a hematológii resp. klinickej mikrobiológii
zadávanie údajov do laboratórneho informačného systému,
balenie odberového materiálu,
tlačenie a balenie výsledkov

Iné výhody
zaujímavú prácu v oblasti laboratórnej diagnostiky,
možnosť odborného rastu,
stabilitu, perspektívu, pomoc kolektívu

Laboratórna diagnostika v odboroch klinická biochémia a hematológia, imunológia a alergológia, klinická mikrobiológia, patologická anatómia a lekárska genetika.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

SZŠ - odbor zdravotnícky laborant, prípadne VŠ v odbore laboratórne a vyšetrovacie metódy je podmienkou,
vysoké pracovné nasadenie,
zodpovednosť,
časová flexibilita

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

V prípade Vášho záujmu nám prosím zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku na doleuvedenú emailovú adresu. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať ohľadom osobného pohovoru.
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, avšak dokážeme odpovedať iba vybraným záujemcom. Ostatné životopisy budú vedené v evidencii uchádzačov o zamestnanie.

Adresa spoločnostiAlpha medical, s.r.o.