Všeobecná zdravotní sestra do německa

  • Prácu ponúka (potencionálny zamestnávateľ):
    PMK Medical Care s.r.o. - IČO: 24281395
  • Pracovná pozícia:
    Hlavní sestra, Vrchní sestra, Všeobecná sestra
  • Miesto výkonu práce:
    celé německo, Nemecko
  • Región, v ktorom je pracovná ponuka platná:
    Německo
  • Kategórie, do ktorých pracovná ponuka patrí:
    Zdravotnictví a sociální péče
  • Ponuka zadaná dňa:
    20. júla 2015

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce
celé německo
Německo

Ponúkaný plat (brutto)
+ příplatky k ubytování

Termín nástupu
domluva

Druh pracovného pomeru
plný úvazek

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Práce odpovídající kvalifikaci zdravotní sestry,všeobecné zdravotní sestry i ze specializací.

Iné výhody
www.pmk-medicalcare.de

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
dalsi informácie nájdete :

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské I. stupně
- student vysoké školy
- vysokoškolské II. stupně
- nástavbové/vyšší odborné vzdělání
- středoškolské s maturitou
- postgraduální

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady, ďalšie požiadavky
- všeobecná zdravotní sestra (maturita) + 5 let praxe
- zdravotní sestra DiS, Bc, Mgr. i absolventi

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů

Informácie o výberovom konaní
Motto: PMK Váš partner pro budoucnost

Chcete si zlepšit budoucnost a Váš život?
Proto jsme tu pro Vás my!!
Nemáte jistotu pravidelné mzdy za odvedenou práci?
Pro nás je samozřejmostí pravidelné odesílání mzdy!!
Nemáte žádné pracovní zkušenosti?
My dáváme možnost i absolventům!!
Nemluvíte německým jazykem a myslíte si , že se jej nenaučíte?
Budete překvapeni, jak dobře a rychle se německý jazyk naučíte v našich odborných intenzivních kurzech!
Neustále spousta firem inzeruje “lukrativní” zaměstnání v Německu, ale realita se liší od slibů!!
Naše firma PMK Medical Care je držitelem TÜV v Německu a s tím i spojenou kolektivní smlouvu!!
Cesta do Německa trvá jen pár hodin, které se vyplatí obětovat pro zlepšení Vašeho životního postavení i životní úrovně vašich rodin!!!
Bojíte se tohoto kroku? Proč?

Vaše budoucnost:
Lepší pracovní podmínky.
Mzda, která je odpovídající Vašemu vzdělání!!
Váš budoucí důchod je zabezpečený!!
Můžete Vaše děti finanančně podporovat ve studiu či dle aktuálních potřeb!!
Vaše finanční situace se bude velmi rychle zlepšovat!!
Využijte tuto možnost a kontaktujte nás.
Rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy, prodiskutujeme detaily a pomůžeme Vám řešit konkrétní situace.

Kontakní osoba pro ČR:

Mgr. Paulína Jesenková
pjesenkova@pmk-medicalcare.de
Kontaktní osoba pro SR a Maďarsko:

Bc. Eva Šoffov?
esoffova@pmk-medicalcare.de

web: www.pmk-medicalcare.de

Adresa spoločnostiPMK Medical Care s.r.o.

Kontakt

Mám záujem o túto prácu