Zubná asistentka/asistent

    ORTODONCIA, s.r.o. - IČO: 35756152
  • Pracovná pozícia:
    Sestra, Zdravotnícky asistent
  • Miesto výkonu práce:
    OC Retro, Nevädzova 6, Bratislava 821 01
    Bratislava
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    17. marca 2017

Bratislava

Termín nástupu
01.06.2017

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Do nášho tímu v Ortodoncii hľadáme šikovnú zubnú asistentku alebo asistenta.
V našej ambulancii sa špecializujeme na modernú čeľustnú ortopédiu pre deti aj dospelých.
Náplň práce:
Asistencia lekárke pri čeľustno-ortopedických výkonoch
Komunikácia s pacientmi, objednávanie pacientov
Komunikácia so zdravotnými poisťovňami, bodovanie do poisťovní

Iné výhody
flexibilný pracovný čas
zamestnanecké zľavy
školenia a odborné vzdelávanie

Ortodoncia je moderná klinika čeľustnej ortopédie zameraná na liečbu neviditeľnými dlahami Invisalign, fixnými a snímateľnými strojčekmi.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- študent vysokej školy
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Komunikatívnosť
Flexibilita
Príjemné vystupovanie

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Adresa spoločnostiORTODONCIA, s.r.o.