Zdravotný pracovník

    ADELI s.r.o. - IČO: 35850655
  • Pracovná pozícia:
    Zdravotnícky asistent, Sestra
  • Miesto výkonu práce:
    Hlboká 45, Piešťany, Slovensko, okres Piešťany
    okres Piešťany
    Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
  • Ponuka zadaná dňa:
    12. júna 2018

Miesto práce
Hlboká 45, Piešťany, Slovensko

Ponúkaný plat (brutto)
Pri plnom úväzku- od 660 € / mesiac, po 3 mesiacoch nábeh na bonusový systém

Termín nástupu
Hneď

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Medzinárodné rehabilitačné centrum ADELI s.r.o. v Piešťanoch hľadá zdravotného pracovníka na nenáročnú prácu.
Práca je na 8 hodinový úväzok v jednozmennej rannej prevádzke.

Iné výhody
• Práca v príjemnom prostredí
• Bezplatné ubytovanie/ príspevok na cestovné
• Stravovanie v zariadení (1,30€/ obed, výber z troch jedál)
• Bezplatné vzdelávanie v jazykovej oblasti ( angličtina, nemčina, taliančina)
• Možnosť bezplatnej účasti na kurzoch Adeli Academy

ADELI Medical Center je s 300 kvalifikovanými spolupracovníkmi jedným z vedúcich špecializovaných inštitútov pôsobiacich v oblastiach neurológie, liečebnej rehabilitácie, fyzioterapie, reumatológie, balneológie, klinickej logopédie a intenzívnej medicíny.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, zodpovedný prístup k práci, otvorenosť voči novej skúsenosti, psychická odolnosť.

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Informácie o výberovom konaní
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Adresa spoločnostiADELI s.r.o.