Predajca vozidiel

Miesto práce
Panónska cesta 5, 85104 Bratislava
Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)
základný plat + poh. zložka mzdy v závisloti od vlast. predaja

Termín nástupu
ihneď

plný úväzok

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste
Predajca motorových vozidiel zabezpečuje celý proces predaja vozidiel. Vyhľadáva potenciálnych zákazníkov formou akvizičných telefonátov a plánuje termíny stretnutí. Organizuje vystavenie vozidiel v predajných priestoroch podľa štandardov výrobcu. Cieľavedome komunikuje so zákazníkmi a prezentuje vystavené vozidlá. Aktívne sa zúčastňuje na marketingových akciách a iných prezentačných výstavách. Realizuje predvádzacie jazdy, v prípade potreby aj priamo u zákazníka. Podľa potrieb a požiadaviek zákazníka vystavuje záväzné písomné ponuky na predaj vozidla, doplnky a služby s tým spojené, ako sú financovanie, poistenie, výkup starého vozidla, servisné a iné doplnkové služby. V prípade potreby vedie rokovania so subdodávateľmi a preberá zodpovednosť za ich včasnú, úplnú a bezchybnú dodávku. Vedie kontraktačné rokovania so zákazníkom v súlade s internými smernicami výrobcu, importéra a obchodníka. Pripravuje podklady na podpis kúpno-predajnej zmluvy a zabezpečuje jej obojstranný podpis. Zabezpečuje dodávky vozidiel od výrobcu prípadne skladu v zmysle kúpno-predajnej zmluvy. Zodpovedá za prípravu vozidiel na odovzdanie zákazníkovi. Pripravuje všetky podklady spojené s odovzdaním vozidla zákazníkovi. Odovzdáva vozidlo zákazníkovi spolu s predvedením jeho základnej obsluhy a údržby. Zodpovedá za spokojnosť zákazníka, ktorú iniciatívne preveruje počas celého predajného procesu a po ňom. Vybavuje prípadné reklamácie a sťažnosti zákazníka. Zákazníkovi poskytuje obchodno-technický poradenský servis vo všetkých oblastiach týkajúcich sa kúpy, údržby, servisu a predaja vozidla. Zabezpečuje komplexné služby spojené s výkupom jazdeného vozidla zákazníka. Vedie, priebežne aktualizuje a aktívne využíva zákaznícke databázy a CRM systémy. Okrem predaja vozidiel sa aktívne venuje aj predaju doplnkového sortimentu výrobcu a predaju ďalších služieb obchodníka.

Iné výhody
- mladý ambiciózny pracovný tím
- príjemné pracovné prostredie v širšom centre Bratislavy
- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá tento rok oslávi 26. narodeniny
- motivujúce finančné ohodnotenie
- služobné vozidlo
- mobilný telefón
- školenia
- spoznávanie a testovanie vozidiel
- certifikácia
- nezabudnuteľné teambuildingy

Spoločnosť KESTLER spol. s r.o. je autorizovaným dealerom automobilov značky Renault, Dacia a ISUZU. Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu viac ako 25 rokov.
V roku 2011 Ministerstvo hospodárstva SR a Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR udelilo spoločnosti KESTLER čestné uznanie za zodpovedné podnikanie, výrazný prínos pre hospodárstvo a zamestnanosť Slovenskej republiky.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
- vysokoškolské II. stupňa
- vysokoškolské I. stupňa
- vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe
2

Hladáme osobu, ktorá je:

- pripravená udržiavať firemné hodnoty a je zákaznícky orientovaná
- motivovaná a chce posúvať svoje limity aj spoločnosť samotnú
- ochotná sa učiť a neustále na sebe pracovať
- schopná pracovať aj pod tlakom
- komunikatívna
- flexibilná
- lojálna
- zodpovedná
- samostatná
- sebavedomá

Predaj, distribúcia a oprava automobilov a motocyklov

Svoje životopisy spolu s fotografiou prosíme zasielať na emailovú adresu praca@kestler.sk. Na osobný pohovor budeme pozývať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky.

Adresa spoločnostiKESTLER spol. s r. o.